الگوی ریزش موی خانم ها و پیشانی بلند و پهن شایع ترین مشکلات در تمام سنین است که به دلیل استفاده طولانی مدت از مدل‌ موهای سفت و رنگ کردن بیش از حد و مشکلات ژنتیکی یا کمبود مواد مغذی خاص میباشد اکثر خانم ها با ریزش سریع مو روبرو میشوند و از انجایی که می تواند اعتماد به نفس و کیفیت زندگی انها را تحت تأثیر قرار دهد کاشت مو برای خانم ها یک راه حل دائمی برای این مشکل است.

اگر به دنبال راه حل هستید میتوانید بصورت ۱۰۰ درصد محرمانه با مشاوران ما تماس بگیرید و ما شما را در این روند راهنمایی خواهیم کرد.ما در تکنیک های کاشت مو خانم ها تخصص داریم و نتایج استثنایی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهیم.

فرایند کاشت مو خانم ها چگونه انجام می شود؟

روش کاشت مو برای خانم ها مشابه روش کاشت مو برای اقایان است ناحیه اهداکننده با فولیکول های موی سالم باید قبل از کاشت مو با نظر پزشک انتخاب شود برخلاف اقایان تراشیدن کل سر برای خانم ها ضروری نیست معمولاً قسمت کوچکی از ناحیه اهدا کننده تراشیده می شود که به راحتی می توان ان را با بقیه موها پوشاند تا بتواند بدون وقفه به زندگی روزمره خود ادامه دهد کاشت موی خانم ها را می توان در قسمت بالایی و جلویی پوست سر بسته به میزان محل ریزش مو انجام داد و خط رویش برای خانم ها به طور کلی جهت کاهش پیشانی بلند و پهن میباشد

دو تکنیک رایج در کاشت مو

 

استخراج واحد فولیکولی (FUE)

روش Zeus FUE UGraft شامل استخراج فولیکول‌های مو در ناحیه اهداکننده و جمع‌اوری در محیطی استاندارد و کاشت انها در ناحیه مورد نظر میباشد اگر ناحیه گیرنده نسبتا بزرگ باشد این روش مناسب است و می توانید بدون تراشیدن موهایتان این کار را انجام دهید

 

کاشت مستقیم مو (DHI)

از یک قلم مخصوص به نام Choi Pen برای استخراج و بارگذاری همزمان فولیکول های مو استفاده میکند فولیکول های مو با کمک این تجهیزات پیچیده در ناحیه مورد نظر کاشته می شوند تکنیک DHI برای متراکم کردن یک ناحیه نسبتا کوچک به خوبی کار می کند و می توان ان را بدون تراشیدن مو انجام داد.

 

آیا من واجد شرایط کاشت مو خانم ها هستم؟

مهمترین عامل برای واجد شرایط بودن پیوند مو در خانمها تراکم و وضعیت فولیکول های موی اهداکننده موجود است که در پشت سر قرار دارند که به ان ناحیه اهدا کننده می گویند و سلامت عمومی متقاضی باید خوب باشد و به بی حسی موضعی واکنشی نشان ندهد همچنین کاشت مو برای خانم هایی مناسب است که دچار اسیب‌های ناشی از سوختگی یا دچار ریزش مو به دلیل عدم تعادل در سطوح هورمونی شده‌اند.

موهای کاشته چند سال میماند؟

اگر به فکر کاشت مو هستید ممکن است از خود بپرسید تا چه مدت می توانم از موهای جدید بدست اورده خود لذت ببرم این قابل درک است که شما نمی خواهید پس از ان که موهای سالم خود را بدست اورید به عقب برگردید کاشت موی خانم ها یک راه حل طولانی مدت و عالی برای بهبود تراکم مو است خوشبختانه نتایج  کاشت مو خانم ها دائمی است بنابراین شما می توانید از موهای جدید خود در ادامه زندگی لذت ببرید

هزینه کاشت مو خانم ها چقدر است؟

هزینه‌ کاشت مو برای خانم ها همانند روش‌های معمول برای اقایان محاسبه می‌شود به این معنا که برای مشخص کردن ان‌ باید عواملی همچون تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت و روش مورد استفاده و سابقه و خوش نامی پزشک را در نظر گرفت در بهار ۱۴۰3 به طور متوسط هزینه کاشت مو خانم ها 15 میلیون میباشد و میتواند تا ۲۸ میلیون برای روش های پیچیده تر افزایش یابد.

چه مدت طول می کشد تا موهای کاشته شده رشد کنند؟

فولیکول‌های موی تازه پیوند شده معمولا یک هفته طول می‌کشد تا ثابت شوند در برخی موارد موهای جدید شما ممکن است پس از ۳ الی ۴ هفته ریزش کنند و پس از یک ماه دوباره رشد کنند.

معمولا ۳ الی ۴ ماه طول می کشد تا نتیجه قابل قبولی مشاهد شود نتیجه کامل کاشت مو پس از ۸ تا ۱۲ ماه اشکار می شود و تا این مرحله موهای شما می تواند تا ۱۵ سانتی متر رشد کند سرعت رشد موهای بعد از پیوند به شدت به چرخه رشد موی بدن شما و واکنش ان به روش کاشت مو بستگی دارد.

کاشت مو خانم ها قبل و بعد

در کاشت موی خانم ها باید سرم را بتراشم؟

خیر نیازی به تراشیدن کامل سر خود ندارید با این حال برای استخراج گرافت های مو سالم قسمت کوچکی از موهای شما باید کوتاه شود همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید قسمت کوتاه شده پشت سر به راحتی دیده نمی شود.

روند بهبودی کاشت مو خانم ها چگونه است؟

معمولا چند روز پس از کاشت مو می توانید بدون هیچ گونه ناراحتی به زندگی روزمره برگردید پزشک شما پس از کاشت مو یک باند نرم روی ناحیه اهداکننده قرار می دهد تا از این ناحیه در برابر عوامل خارجی محافظت کند ممکن است تا چند روز پس از کاشت مو پوست سر شما احساس درد و حساسیت کند.

در طول دوره بهبودی برای اطمینان از رشد موی سالم باید دستورات پزشک خود را در مورد مراقبت های بعد از ان رعایت کنید شما باید از تابش مستقیم نور خورشید و مواد شیمیایی خشن به ناحیه اهدا کننده و پیوند خودداری کنید تا از هرگونه تحریک جلوگیری شود.

پزشک ممکن است برای شما توصیه هایی داشته باشد تا به روند بهبودی شما کمک کرده و راحتی شما را پس از پیوند تضمین کند.

آیا کاشت موی خانم ها بی خطر است؟

اگر نگران باشید کاملا طبیعی است خوشبختانه کاشت مو خانم ها یک روش بی خطر محسوب می شود، هر دو روش کاشت مو DHI و FUE خطرات پس از کاشت مو پایینی دارند زیرا شامل هیچ بریدگی یا بخیه ای نمی شوند.

کاشت موی خانم ها توسط پزشک مجرب و تیم های متخصص کاشت مو انجام می شود به شرطی که توصیه های پزشک خود را در مورد روند مراقبت های بعد از ان رعایت کنید و مسیر شما به سمت بهبودی موهای سالم روان هست.

درد کاشت موی خانم ها ؟

برخی خانم ها از کاشت مو اجتناب می کنند زیرا ان را ترسناک و بالقوه درداور تصور میکنند اگر شما هم همین احساس را دارید و از انجام کاشت مو خودداری کرده اید خبر خوب این است که لازم نیست نگران درد باشید از انجایی که هر دو روش کاشت مو FUE و DHI غیر تهاجمی می باشد.  برای به حداقل رساندن و ناراحتی در حین کاشت مو برای هر دو روش از بی حسی موضعی استفاده می شود.

چه زمانی می توانم به سر کار برگردم؟

۲ الی ۳ روز مرخصی از کار می تواند کافی باشد زیرا کاشت مو یک پیوند نسبتاً سبک است. با این حال اگر شغل شما به فعالیت شدید نیاز دارد بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری: